Haus Kessenich Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 90 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    De gesitueerde in Euskirchen Haus Kessenich Villa Euskirchen bevindt zich op 25 minuten wandelen van de Thermen & Badwereld Euskirchen en biedt toegang tot verschillende toeristische plekken in de buurt.

    Gasten de Dicker Turm op 2 km verderop vinden en het centrum van Euskirchen binnen 30 minuten te voet bereiken. Deze 90 m² grote villa ligt ook vlakbij amusementsplekken zoals discotheek Porto Bello, op 10 minuten rijden verderop. Winkelliefhebbers zullen genieten van de locatie binnen 2,1 km van het Veybach-Center.

    Deze 1-slaapkamer Haus Kessenich Villa heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet en een douche. Een haardroger en badlakens zijn ook aanwezig voor je comfort.

    Dit vakantiehuis is uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een oven om zelf te koken in een eetgedeelte. Vervoersalternatieven in de buurt zijn onder andere de bushalte Kessenich, binnen slechts 10 loopminuten verderop.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 10:00 tot 12:00

    Kameropties bij Haus Kessenich Villa Euskirchen

    Deze 1-slaapkamer Haus Kessenich Villa heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet en een douche. Een haardroger en badlakens zijn ook aanwezig voor je comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Haus Kessenich Villa Euskirchen Buitenkant foto Haus Kessenich Villa Euskirchen Toiletten foto Haus Kessenich Villa Euskirchen Faciliteiten foto Haus Kessenich Villa Euskirchen Bedden foto Haus Kessenich Villa Euskirchen Kamer foto Haus Kessenich Villa Euskirchen Kamer foto Haus Kessenich Villa Euskirchen Buitenkant foto Haus Kessenich Villa Euskirchen Buitenkant foto Haus Kessenich Villa Euskirchen Kamer foto Haus Kessenich Villa Euskirchen Kamer foto
    Huisje met 1 Slaapkamer

    Grootte: 90 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Haus Kessenich Villa Euskirchen

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Haus Kessenich Villa Euskirchen

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Duitsland

    Veelgestelde vragen

    • Heeft deze villa een keuken?
      Ja, in deze villa is een ingerichte keuken beschikbaar.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van Haus Kessenich Villa?
      Gasten van Haus Kessenich Villa kunnen onder andere de Dicker Turm (2 km), de Thermen & Badwereld Euskirchen 2,1) en Herz-Jesu-Kirche 2,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Haus Kessenich Villa Euskirchen